Pralnia DPF

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie.

Idea regeneracji części samochodowych idealnie wpisuje się w założenia gospodarki recyrkularnej. Zamiast kupować nowy filtr czy katalizator, mamy już teraz technologiczną możliwość ich odnowienia. Oszczędzamy światu odpadu w postaci starego filtra, a także energii i surowców na produkcję nowego. Przyczyniamy się realnie do zapobiegania i zaniechania haniebnego zjawiska usuwania filtrów z pojazdów.

Zanieczyszczenia z regenerowanych filtrów są przekazywane do wyspecjalizowanych zakładów utylizacji przez system Bazy Danych Odpadowych.

Nie zaniżamy i nie podwyższamy cen. Każda naprawa jest transparentna dla Klienta w zakresie wykonanych prac i kosztów. Jeśli z wstępnej diagnostyki wynika, że regeneracja nie przyniesie efektu, odradzamy Klientom jej przeprowadzanie. Po każdym czyszczeniu przekazujemy oryginał testów z wynikami pracy. Rozpatrujemy każdą reklamację.

Wywiązujemy się systematycznie ze wszystkich zobowiązań podatkowych, ubezpieczeniowych i wynikających z umów z kontrahentami. Przestrzegamy przepisów prawa pracy i BHP. Nie ma miejsca na dyskryminację i mobbing.

Ten kot ma na imię Rudi. Kiedyś w zimie schował się pod maską auta któregoś z naszych klientów. Niestety zauważyliśmy to dopiero po odpaleniu silnika, który mocno go poturbował. Na szczęście trafił na dobrych ludzi z Pralni DPF. Z pomocą weterynarzy udało się go uratować. Od tego czasu mieszka w naszym warsztacie i pomaga przy regeneracji filtrów. Chociaż nie ma ogona, który stracił w wyniku wypadku, doskonale utrzymuje równowagę i skacze. 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.