Pralnia DPF

Cennik regeneracji filtrów DPF i katalizatorów

Auta osobowe

Regeneracja filtra DPF/katalizatora

450 zł

Diagnostyka + demontaż
od 400 zł *

* Koszt demontażu zależy od stopnia skomplikowania konstrukcji auta. Jego dokładną wartość ustalamy na miejscu podczas oględzin pojazdu.

Adaptacja komputerowa

gratis

Auta ciężarowe, rolnicze, autobusy

EURO 5

Regeneracja katalizatora

1 500 zł

EURO 6

Regeneracja całego katalizatora

2 500 zł

Pojedynczy wkład

800 zł

Podane ceny są cenami brutto.

Sposoby płatności

Do przeprowadzenia procesu usuwania złogów wykorzystujemy nowoczesne maszyny, co pozwala nam ograniczyć czas i koszty przeprowadzania usług. By regeneracja filtra DPF była skuteczna, musi zostać przeprowadzona bardzo dokładnie. Inaczej może się okazać, że filtr nie zostanie wyczyszczony do końca i po krótkim czasie konieczne będzie jego ponowne pranie. A dużą, często największą część kosztów kompletnej naprawy stanowi demontaż elementu z pojazdu. Warto więc powierzyć to czyszczenie fachowcom, by nie wracać do tematu zbyt szybko.

Cena za jego czyszczenie jest atrakcyjna i znacznie niższa niż zakup nowego podzespołu, która czasami może oscylować w granicach wartości całego pojazdu i umożliwia przywrócenie pierwotnych parametrów. Identyczne efekty możemy uzyskać w przypadku katalizatorów. Zachęcamy do współpracy właścicieli pojazdów z Warszawy oraz okolicznych miejscowości.

W ramach naszej usługi możemy zająć się wyłącznie czyszczeniem dostarczonego przez klienta elementu, jak i pomóc przy jego demontażu przez naszych specjalistów-mechaników. W ramach kompleksowej usługi czyszczenia filtra DPF przeprowadzamy diagnostykę komputerową i komputerową adaptację elementu. Cena za realizację dodatkowych zadań (czyli głównie wymontowania i zamontowania filtra z i do pojazdu) jest przystępna, dlatego w przypadku trudności z samodzielnym wyjęciem tego komponentu, zalecamy zlecenie demontażu naszym pracownikom. Regeneracja katalizatora czy filtra cząstek stałych przebiega zawsze terminowo!

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.